niedziela, 29 listopada 2015

Jak zwalczać Nowy Porządek Świata (NWO)?

     
      
            Odkąd ten świat istnieje ludzie wierzą w teorie spiskowe, tajne grupy, organizacje i stowarzyszenia. Jedną z takich teorii spiskowych jest wiara w to, że są ludzie, którzy chcą wprowadzić tzw. Nowy Porządek Świata (New  Word Order w skrócie NWO). Nazywani są Zakonem Iluminatów.
            Nowy Porządek Świata to niewolniczy system, który ma na celu pozbawić ludzkość wolności oraz całkowicie przejąć nad nim kontrole.  O tym, jakie są cele i co udało się osiągnąć temu tajnemu stowarzyszeniu napiszę innym razem. 
            Teraz jednak chciałabym wkleić kilka rad jak walczyć z NWO.  Znalazłam w Internecie bardzo ciekawe rady, które mogą się przydać osobom, które wierzą w ten spisek, ale nie tylko im …
O to jak zwykły człowiek może walczyć z Nowym Porządkiem Świata…

 1.  Przestań oglądać telewizję.
 2. Jeśli masz samochód na benzynę to nie kupuj w BP, EXXON i u innych wielkich korporacji. Jeśli cię na to stać, to kup auto elektryczne albo wodorowe. Jeżeli nie, to kup najmniejszy samochód jaki możesz i używaj tylko wtedy, kiedy naprawdę potrzebujesz. Jak możesz to nie korzystaj z płatnych dróg. Zainteresuj się wytwornicą HHO (H2O).
 3. Zrezygnuj z jedzenia w McDonaldzie, KFC i temu podobnych, które posiadają w sprzedaży kurczaka firmy Tyson, czy innych korporacji.
 4. Jak możesz to pozbądź się gazu i elektryczności w Twoim domu, bądź niezależny i kup panel słoneczny albo wiatrak.
 5. Zrezygnuj z latania samolotami, nie chcesz przechodzić przez skaner nagich ciał, który powoduje raka i dodatkowo zapisuje Twoje biometryczne dane w globalnym komputerze. Jak możesz to jedź pociągiem albo autobusem.
 6.  Przestań kupować gazety, idź do biblioteki i czytaj o historii albo o innych ciekawych rzeczach, albo porozmawiaj z ludźmi, którzy znją prawdziwą historię.
 7.  Używaj Internetu i szukaj prawdziwych informacji, przynajmniej będziesz miał dwie strony medalu.
 8.  Zapomnij o wyimaginowanej Wojnie z Terorem i nigdy nie wysyłaj swoich dzieci na wojnę dla pieniędzy.
 9.  Używaj swoich telefonów mądrze i pozbądź się ipodów i xboxów, a zamiast tego czytaj książki, które Cię czegoś nauczą.
 10. Zrezygnuj z kupowania rzeczy reklamowanych poprzez media i wielkie korporacje.
 11. Jeżeli masz swoje pieniądze w Bank of America, Chase, J.P.Morgan czy w innych wielkich bankach, zamknij te konta i przenieś do mniejszych banków.
Życzę powodzenia;-)
Źródła i linki
Nowy Porządek Świata

Ps;Te osoby ,które należą do tajnych organizacji, zakonów  i stowarzyszeń ( a nóż tacy mogą wejść na mój blog  ) i będą chciały wyrazić swoje  oburzenie najpierw niech  zapoznają  się  z  notką Tajne  zakony , organizacje  i stowarzyszenia ,którą znaleźć można pod etykietą  ,,Ważne" .  A potem ewentualnie możecie wyrazić swoje zdanie lub   tego zdania nie wyrażać . ;-)))))

2 komentarze:

 1. Zjawiska, które obserwujemy na świecie mogą sprawiać wrażenie, że tworzą pewien spójny system zwany NWO, a stąd już krok do teorii spiskowych, że "ktoś za tym stoi". Kiedyś popularni byli "Mędrcy z Syjonu", obecnie jest moda na "Illuminati", podtrzymywana przez takie książki i filmy jak np. "Kod Leonarda da Vinci".
  Mity te podtrzymują też czasem ludzie, którzy mają "parcie na szkło" i sugerują, że sami mają coś w wspólnego z tymi grupami lub przypisują te związki różnym znanym ludziom. Nie wierzę w istnienie żadnych "Illuminati", jednak podane rady brzmią bardzo rozsądnie same, bez potrzeby tworzenia mitów.
  Krabikord.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem zwolenniczką teorii spiskowych ,ale jakby tak przeanalizować argumenty osób ,które wierzą w tzw. światowy spisek , to można stwierdzić ,że coś w tym jest . Mam jednak nadzieje Krabi ,że masz racje a to co się dzieję to tylko przypadkowe zbiegi okoliczności i nic więcej .
   Pozdrawiam serdecznie .

   Usuń