poniedziałek, 15 września 2014

Moja magiczna biżuteria...

           Marlin Monroe mawiała, że diamenty to najlepsi przyjaciele dziewczyny. Miała racje, bo kobiety kochają ozdoby i biżuterię. Nie każdą kobietę jednak stać na diamenty, ale każda może znaleźć coś dla siebie, na miarę swojego portfela.
          Ja lubię, aby moja biżuteria miała jakieś znaczenie. Najlepiej magiczne znaczenie. W te wakacje postanowiłam poszukać czegoś dla mnie, ale także dla mojej rodziny. Znalazłam sklepik magiczny na małym rynku w Kakowie i kupiłam sobie parę amuletów.
O to one :

Pentagram Wiccanski (szukałam go już jakiś czas, ale nigdzie nie mogłam go znaleźć) zwany potęgą światła . To podstawowy czysty znak ochronny, który odbija złe życzenia i klątwy zwracając je do nadawcy. Chroni podczas praktyk magicznych pozwalając opanować siły nadprzyrodzone . Bardzo pomocny  w rytuałach magicznych .


Kaduceusz -To symbol Boga Hermesa i jego różdżka . opleciona przez dwa węże. Usuwa przeciwności , uzdrawia.  Stymuluje pracę mózgu, kształtuje logiczne myślenie, pomaga osiągać sukcesy w interesach , uwalnia dusze z ludzkich przywar i nałogów . . Pręt to znak potęgi, dwa węże to mądrość, skrzydła to pilność. Laska kaduceusza to oś świata...Znak Atlantów -Moc tego amuletu daje bardzo silną ochronę i nietykalność przed agresją, wypadkami  .kradzieżami a także przed klątwami i urokami . Służy  uzdrawianiu równowagi psychofizycznej, wzmacnia intuicje i zdolności paranormalne ,telepatie i wizjonerstwo.


Dawno temu kupiłam sobie staro hebrajski amulet uniwersalny przeciw chorobom . Zawiera zaklęcia zdrowotne na dziesięć najważniejszych organów ciała odpowiedzialnych za zdrowie całego organizmu, oraz przypisane tym organom określenia "imienia" boskie. Układ wibrującego koła otoczonego zaklęciami boskimi ma  nie dopuszczać do przedostania się wewnątrz organizmu nowej choroby, a stare dolegliwości ma wyrzucać  poza ciało.

 

               W przyszłości chciałabym sobie kupić jeszcze jeden amulet, amulet boga wojny Marsa. Ponieważ na dzień dzisiejszy nigdzie nie mogę go znaleźć będę musiała zrobić go sama do czasu aż ktoś życzliwy taki amulet mi z prezentuje. Amulety mają największą moc wtedy, gdy życzliwe osoby nam taką magiczną biżuterie podarują.
Amulet boga Marsa pomoże ci, gdy czujesz, że czeka cię ciężki dzień .Doda ci odwagi a w razie czego pomoże odeprzeć atak przeciwników. Dobrze jest mieć zawsze  taki amulet przy sobie;-).
O to jak  się go robi :
            Narysuj i naklej na czerwoną kartkę. Własnoręcznie dopisz na nim, też na czerwono, liczbę 325, która jest magiczną wartością tej planety. A potem włóż do portfela lub połóż na biurku w pracy. Niech roztacza swą ochronną moc.
           Talizman Marsa warto dodatkowo aktywować co tydzień, we wtorki, bo tego dnia marsowe energie są szczególnie silne. Aby to zrobić, wyjmij talizman, połóż obok dwóch zapalonych świec (najlepiej czerwonych) i przypomnij sobie słodkie chwile, gdy udało ci się postawić na swoim.
            Połóż prawą rękę na talizmanie i wypowiedz zaklęcie: „Koncentruję się i wygrywam, gdy tego chcę”. Niech świece palą się kilkanaście minut, a potem chuchnij na szczęście i schowaj talizman  Będzie on zawsze  Waszą tajną bronią .;-)

Księgarnia CUD
Talizman boga wojny .


4 komentarze:

 1. Wszystko może być amuletem lub talizmanem. Bo jego Moc nie pochodzi z przedmiotu, rzeczy, lecz energii umysłu, którą weń wlejemy. To dlaczego wybieramy akurat takie przedmioty, takie symbole, takie wzory, a nie inne? Może dlatego, że są po prostu ładne?

  Krabikord

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może dlatego ,że pewnych rzeczy szukamy ,bo nam ich brakuje ? A dzięki amuletom uważamy ,że możemy to coś zyskać ...

   Usuń
 2. Poczytaj o Alraunie, Tarczy Algizowej i Talizmanie Ochrony Anielskiej + Ręka Fatimy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno poczytam .Dziękuję za informacje . Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie .

   Usuń