poniedziałek, 30 grudnia 2013

Magiczny kalendarz...


"Kroki rozpoczynające podróż rzadko przypominają te, które ją kończą. Różnią się kierunkiem, szybkością lub gracją, z jaką są wykonywane. Uwierz więc, proszę, że żadna z tych cech nie jest nawet w połowie tak ważna jak to, że w ogóle te kroki stawiasz. Gdy zaczniesz już naprawdę iśc do celu, będziesz podążał w kierunku, który teraz nawet nie przeszedłby Ci przez myśl. Na razie więc zacznij po prostu podążać dokądkolwiek". Mike  Dooley .


              Wkrótce Nowy Rok a więc nowy początek, nowy rozdział w naszym życiu ,kolejna niezapisana kartka , którą możemy wypełnić w inny sposób niż każdą poprzednią.  Nowy Rok mobilizuję nas do zmian w naszym życiu oczywiście zmian na lepsze …To przede wszystkim czas nadziei, nadziei na przemianę..

            Aby jednak  taka przemiana miała szanse się ziścić potrzebujemy czasami drogowskazu, planu.I taki drogowskaz niedawno znalazłam .;-)

          Surfując niedawno po necie natknęłam się na coś cudownego, wartościowego a także pomocnego w pracy wiccańskiej, duchowej. Natknęłam się na Magiczny  Czaromarownik na 2014 rok. Magiczny kalendarz, który nie jest zwykłym kalendarzem z miejscem na notatki jak to zwykle bywa. Ale również skarbnica wiedzy magicznej z ciekawymi artykułami o magii naturalnej, zdrowiu i uzdrawianiu, eko-życiu wraz z przepisami na smaczne i zdrowe dania z kuchni pięciu przemian.

             Każdy tydzień z Czaromarownikiem jest wyjątkowy i niepowtarzalny pełen magicznych, prostych i skutecznych rytuałów. Znajdziecie w nim kalendarz  księżycowy z poradami jak wykorzystywać wpływy księżyca na nasze życie oraz sprawdzicie, w jakich dniach księżyc i słonce w chodzą w kolejne znaki zodiaku .Dzięki niemu nie zapomnicie o świętach ezoterycznych w nadchodzącym roku i innych ważnych okolicznościach.

             Te osoby, które pragną przemiany i chcą coś zmienić w życiu, ale czują, że droga Wicca nie jest dla nich tez mogą znaleźć w tym kalendarzu coś dla siebie między innymi coś o medytacji ,wizualizacji, jodze i zasadach buddyjskiego życia…

              Jest to kalendarz dla wszystkich niezależnie, którą drogą dana  osoba podąża, dlatego polecam zakup tego kalendarza.

Jeśli chcecie coś w życiu swoim zmienić i potrzebujecie drogowskazu , planu to go znaleźliście.;-)

Linki;

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz